Home » Apie Audinc

Apie Audinc

Mes esame klausos entuziastai, pavertę savo pomėgį darbu. Klausa yra vienas iš mūsų vertingiausių pojūčių, o mūsų misija yra ją apsaugoti. Su aistra klausai ir garsui, paskelbiame karą klausos sutrikimams.

 

Mes specializuojamės individualių ausinių ir klausos apsaugos priemonių gamyboje. Mūsų specialistai patars, kaip išsirinkti puikius daukartinius ausų kamštukus ir paaiškinti įvairius gaminio pritaikymo būdus, kad jis puikiai jums tiktų. Audinc ne tik garantuoja geriausią kokybę, bet ir prieinamą kainą. Nedvejodami palyginkite mus su kitais paslaugų teikėjais!

 

 

Vis dar abejojate? Tada pažiūrėkite į mūsų klientų atsiliepimus. Be to, mūsų skirtingų parametrų  sandarumas ir 2 metų garantija kalba už save!

 

 

Mūsų misija – užtikrinti, kad visi profesionalai ir privatūs asmenys galėtų naudotis ausų apsauga. To užtikrinimui, siūlome individualius patarimus ir tinkamiausią Audinc klausos apsaugos gaminio pritaikymą.

 

 

Audinc klausos apsaugos priemonės yra pagamintos iš minkštos silikoninės arba atsparios akrilo medžiagos. Mes naudojame specialų sluoksnį, kuris nekaupia alergenų bei yra lengvai valomas. Be to, medžiaga yra ypač atspari, todėl mūsų ausų kištukai idealiai tinka kasdieniam ir ilgalaikiam naudojimui.

 

 

Daukartiniai ausų kamštukai yra gaminami pagal užsakymą mūsų specialistų. Tai leidžia mums garantuoti jums geriausią komfortą.

 

 

Audinc misija yra suteikti kiekvienam galimybę apsisaugoti nuo klausos pažeidimų. Šiandieninėje visuomenėje mes nuolat susiduriame su didžiuliu triukšmu. Kiekvienas, kuris dirba ar gyvena aplinkoje, kurioje triukšmo lygis viršija 80 dB, turėtų dėvėti ausų apsaugą, kad būtų sumažintas klausos pažeidimo pavojus. Deja, tai dažnai neįgyvendinama.

 

 

Gera klausa yra neįkainojama, tačiau gera ausų apsauga įperkama. Audinc -specialiai pagal užsakymą pagamintų klausos apsaugos priemonių specialistas. Jūsų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas.

 

 

Įdarbiname ekspertus, kurie žino, kad tobula klausos apsauga turi atitikti kliento pageidavimus, norus ir reikalavimus ir kad ji turi idealiai tikti prie ausies kanalo. Tik tada, kai apsauga tiks, ji užtikrins komfortą ir didžiausią efektyvumą.

Inovatyvi 3D laboratorija

Visi ausų kištukai gaminami mūsų kvalifikuotose laboratorijose Nyderlanduose. Tai leidžia mums užtikrinti ne tik puikią kokybę už žemą kainą, bet ir tai, kad gaminys bus pritaikytas jūsų poreikiams.

Įmonėms

Įmonės gali susisiekti su mumis, kad galėtume padėti atlikti triukšmo matavimus arba gauti išsamią informaciją apie darbuotojų klausos apsaugą. Konsultacijos individualiai pritaikytos konkrečiai jūsų įmonės triukšmo situacijai. Mes taip pat siūlome matuoti ausų kanalus vietoje iškart po konsultacijų.

ĮSA

Mes suteikiama ne tik prieinamą klausos apsaugą, taip pat mūsų misija yra prisidėti prie visuomenės gerovės. Štai kodėl įmonių socialinė atsakomybė mums yra labai svarbi. Džiaugiamės galėdami pasidalinti savo žiniomis su suinteresuotomis šalimis ir organizacijomis, kad žmonės visame pasaulyje galėtų jomis pasinaudoti.