Home » Hobis

Klausos apsauga hobiams ir įvairiems darbams

Reguliariai susiduriate su kurtinančiu triukšmu užsiimdami savo hobiu ar dirbdami, tada klausos apsauga yra būtina. Triukšmo lygis atliekant įvairius darbus namuose ar sode, pvz. vejos pjovimas, gali pasiekti garso lygį iki 100 dB!

 

Triukšmo lygis, viršijantis 85 dB, gali pakenkti klausai visam laikui. Svarbu visada dėvėti klausos apsaugos priemones. Įprasti ausų kištukai ar ausinės suteikia tam apsaugą, bet nesuteikia komforto. Taip pat jie labai susilpnina garsą, todėl svarbūs signalai, pavyzdžiui, įspėjimai, nėra girdimi.

 

Audinc Hobby yra ausų kištukai nuo triukšmo, kurių jūs ieškote! Mes siūlome patogią klausos apsaugą. Mūsų specialistai asmeniškai išmatuoja ausies formą, kad užtikrintų puikų tinkamumą. Mes taip pat naudojame unikalų garso filtrą, kuris sumažina kenksmingus triukšmus iki saugaus lygio ir tuo pat metu leidžia bendrauti su kitais ir girdėti išskirtinius garsus, pvz., įspėjamuosius signalus.

Klausos apsauga hobiui

Individualiai pritaikyti daukartiniai ausų kištukai su specialiu filtru, skirtu kenksmingam triukšmui sumažinti, suteikiant galimybę bendrauti.

Optimaliai tinka

Tinka kasdieniam ir ilgalaikiam naudojimui

Galimi pasirinkimai: stangri (akrilo) arba minkšta (silikoninė) medžiaga

Yra įvairių spalvų

Pasirinktas filtras (tarp SNR nuo 15 iki 36 dB)

Pagaminta mūsų pačių 3D laboratorijoje

Pridedamas praktiškas laikymo dėklas

Pasirinktini priedai: ištraukimo laikiklis + virvelė

Kaina už rinkinį, be PVM - 90,08 €

Kaina už rinkinį, su PVM - 109 €

Turite klausimų arba norite susitikti?