Home » In-Ear monitoriai

In-Ear ausinių monitoriai

Scenoje norite sutelkti dėmesį tik į atliekamą muziką. Nenorite vilkėti stiprintuvų, nenorite praleisti valandos laiko derinant garsą. Viskas, ko norite, yra mėgautis muzika ir nuostabia klausa ateinančiais metais.

 

Audinc pagamintomis į ausį įstatomomis monitorinėmis ausinėmis (IEM) jūsų svajonės išsipildo!

 

Pasirinkite mažas ir lengvas „ausines“: jos patogiai tiks jūsų ausims, kad vargu ar jas pajusite. Mėgaukitės idealiu garsu, apsaugodami savo neįkainojamą klausą. Mūsų įrenginys yra pagaminamas pagal užsakymą. Su juo galite būti kur tik norite, nesirūpindami, kad pakenksite savo klausai. Kiekvienas muzikantas gali sukurti savo unikalų parametrų rinkinį. Laisvai judėkite scenoje, nesijaudinkite dėl garso grįžtamojo ryšio ar kambario akustikos. Jūsų nebeerzins garso praradimas ir dar svarbiau: jūs galėsite mėgautis viena iš geriausia klausos apsauga.

 

Gauname teigiamų atsiliepimų iš įvairių atlikėjų. Jie sako, kad garsas salėje taip pat gerėja, nes triukšmo lygis scenoje yra mažesnis. Tai tikrai pakelia auditorijos entuziazmą!

 

Mūsų IEM taip pat gali būti prijungti prie kitų garso įrenginių, tokių kaip iPod ir MP3 grotuvai. IEM tinka tiems, kurie turi aukštus garso kokybės reikalavimus. Audinc-IEM – tai meistriškas įtaisas: itin sudėtinga ausų apsauga.

 

Audinc į ausį įstatomos monitorinės ausinės tinka profesionalams: geriausiems atlikėjams, garso inžinieriams ir aistringiems muzikos mėgėjams. Pagal užsakymą pagamintas IEM idealiai tinka jūsų ausies kanalui ir suteikia maksimalų komfortą. Jis slopina aplinkos triukšmą ir apsaugo jūsų klausą, nedarant jokio poveikio girdimo garso kokybei.

Ausinių rankovės

Individualiai pagaminti ausų kištukai jūsų universalioms ausinėms

Atsiųskite į ausis įsikišančias ausines ir mes jums jas pritaikysime

Universalių ausinių pavyzdžiai: Bose, Shure, Sennheiser, Beats

Tinka ilgalaikiam ir kasdieniam naudojimui

Minkšta (silikoninė) medžiaga

Yra įvairių spalvų

Pridedamas patogus laikymo dėklas

Kaina už rinkinį, be PVM 90,08 €

Kaina už rinkinį, su PVM 109 €

Individualios In-Ears Monitorinės ausinės

Individualios į ausis įsikišamos ausinės su integruotais garsiakalbiais

Optimaliai tinka

Tinka ilgalaikiam ir kasdieniam naudojimui

Galima su 1, 2 arba 3 programomis

Yra įvairių spalvų

Galima naudoti komunikacijai su mikrofonu arba be jo

Pridedamas patogus laikymo dėklas

Pritaikoma individualiai

Turite klausimų arba norite susitikti?