100% custom made Service & kwaliteit 100% Comfort
100 % pagal užsakymą
Paslaugos ir kokybė
100 % patogumas

Sausos ausys - muzika banglenčių sporto ar plaukimo metu

"Dry Ears" ausų kištukai plaukti 2

Daugiau informacijos apie
individualiai pritaikyta klausos apsauga

"Audinc" turi naują produktą "Sausos ausys". Tai leidžia klausytis muzikos plaukiojant ar plaukiojant banglente. Tai galima daryti nerizikuojant, kad ausinės iškris arba į ausis pateks vandens.

Su "Airpods" ir kitomis "Bluetooth" ausinėmis muzikos ar podkastų galima klausytis beveik bet kur. Išskyrus aplinką, kurioje yra vandens. Nors naujesni "Airpods" modeliai gali atlaikyti vandens purslus, jų negalima vadinti atspariais vandeniui. Dėl to muzikos negalima klausytis plaukiant banglente ir plaukiojant.

Beje, galima įsigyti vandeniui atsparių ausų kištukų. Tačiau jų trūkumas tas, kad jie lengvai iškrenta iš ausies. Arba kad jie blogai užsandarina, todėl į ausį patenka vandens.

Muzika banglenčių sporto ar plaukimo metu

Tačiau mes pasiūlėme sprendimą - sausas ausis. Tai specialiai sukurti plaukimo kištukai, kuriuos galima prijungti prie vandeniui atsparaus MP3 grotuvo (pridedamas). Tai leidžia klausytis muzikos net vandenyje, o ausinės nuolat neišsiskleidžia. Arba nerizikuojant, kad į ausies kanalą pateks vandens.

Galime įsivaizduoti, kad MP3 grotuvo naudojimas skamba šiek tiek senamadiškai. Nors tai aukštos kokybės prietaisas, kuris taip pat yra atsparus vandeniui.

 

Peržiūrėti šį įrašą "Instagram

 

Įrašas, kuriuo dalijasi Audinc klausos apsauga (@audinc_hearing)

"Dry Music" ausų kištukai gali būti tiek plaukiojančios, tiek neplaukiojančios medžiagos. Pirmasis variantas sumažina ausų kištukų praradimo tikimybę, jei vieną kartą juos numestumėte.

Dar vienas "Dry Music" privalumas yra tas, kad šį produktą galima naudoti ir kitoms reikmėms. Pavyzdžiui, pagalvokite apie bėgimą per lietų.

Sausos ausys

"Sausa muzika" yra " sausų ausų" variantas. Tai ausų kištukai, specialiai sukurti taip, kad sulaikytų vandenį. Tačiau šis naujas variantas leidžia ne tik apsaugoti ausis, bet ir mėgautis muzika ar podkastais.

Ar norėtumėte nuo šiol naršyti ar plaukioti su savo garso takeliu? Tuomet greitai peržvelkite " Dry Music" produkcijos puslapį. Arba susisiekite su mumis be jokių įsipareigojimų. Mielai jums patarsime.

Turite klausimų?

Esame čia dėl jūsų
ŽR. SUSIJUSIUS PRANEŠIMUS

Hiperakuziazmas: priežastys, simptomai ir ausų kamštelių vaidmuo gydant

Hiperakuzijos pavadinimas skamba šiek tiek paslaptingai, tačiau, deja, tai yra daugelio žmonių realybė. [...]
Skaityti daugiau >

Kodėl muzika klubuose skamba taip garsiai

Jei reguliariai lankotės festivalyje ar klube, neabejotinai pastebėjote: didelis [...]
Skaityti daugiau >
"Dry Ears" ausų kištukai plaukti 2

Sausos ausys - muzika banglenčių sporto ar plaukimo metu

"Audinc" turi naują produktą "Sausos ausys". Su juo galima naudoti sausas ausis [...]
Skaityti daugiau >
© Autorinės teisės Audinc 2024
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę