100% custom made Service & kwaliteit 100% Comfort
100 % pagal užsakymą
Paslaugos ir kokybė
100 % patogumas

Audinys darbui

Otoplastika (klausos apsauga) - pagal individualų užsakymą - skirta
jūsų darbuotojams maksimalų aptarnavimą.

Mažiausiai 2 metų garantija

100 % komforto garantija

Greitas pristatymo laikas

Jokių paslėptų išlaidų

Mūsų profesionalūs pagal užsakymą pagaminti ausų kištukai yra būtini daugelio profesijų atstovams. Kadangi darbiniai ausų kištukai gaminami pagal individualų užsakymą, darbe turėsite geriausią įmanomą klausos apsaugą.

Klausos apsauga darbe

Pastaraisiais metais vis dažniau pastebime, kad statybų, pramonės, apsaugos, transporto ir naktinio gyvenimo darbuotojai dėvi ausų kištukus. Ačiū Dievui, nes klausos pakenkimai patenka į profesinių ligų trejetuką. Kadangi vis daugiau dėmesio skiriama žalingam per didelio triukšmo poveikiui, tikėkimės, kad padėtis netrukus pasikeis.

Kai kuriose profesijose negalima išvengti stipraus triukšmo. Pagalvokite apie statybas ir pramonę, kur mašinos kelia didelį triukšmą. Arba naktinį gyvenimą ir muzikos industriją, kur garsas dažnai būna labai didelis.

Ar jūsų darbuotojai kasdien girdi tiek daug decibelų? Tuomet klausos pažeidimai beveik neišvengiami. Siūlydami profesionalius pagal individualų užsakymą pagamintus ausų kištukus, apsaugosite savo darbuotojų ausis ir išvengsite negrįžtamų klausos pažeidimų.

Kada reikalingi ausų kištukai darbe?

Ar jūsų darbuotojai kasdien patiria didesnį nei 80 dB triukšmo lygį? Tuomet pagal Profesinės sveikatos ir saugos įstatymą privalote pasirūpinti darbo ausų kištukais. Jūsų darbuotojai dar neprivalo jų nešioti. Jie privalo juos dėvėti tik tuo atveju, jei triukšmo lygis viršija 85 dB. Nepaisant to, mes primygtinai rekomenduojame dėvėti otoplastikus, kai viršijamas 80 dB lygis. Juk ilgalaikis didesnio nei 80 dB triukšmo poveikis jau gali būti kenksmingas ausims.

Tačiau koks iš tikrųjų yra 80 dB garsas? Yra geras būdas pasitikrinti, ar esate žemiau, ar aukščiau šio triukšmo lygio. Ar galite nebesuprasti už 1 metro stovinčio žmogaus, ar turite nuolat kelti balsą? Tuomet tikriausiai kalbame apie 80 dB ar didesnį triukšmo lygį. Toks triukšmo lygis dar nekenkia jūsų ausims, tačiau ilgainiui gali turėti žalingų padarinių.

Kokios yra klausos pažeidimo pasekmės?

Klausos pažeidimo pasekmės toli gražu neapsiriboja ankstyvuoju kurtumu. Pastaraisiais metais vis dažniau girdime apie spengimą ausyse ir triukšmą ausyse. Pastaruoju atveju žmonės nuolat girdi erzinantį pypsėjimą, ūžesį ar kitą trikdantį garsą. Tai daro didelę įtaką darbui ir gyvenimui. Taigi klausos pažeidimai dažnai sukelia ir nemažai psichikos nusiskundimų. Pagalvokite apie nemigą, stresą, nuovargį ir net depresiją. Darbuotojai perdega arba visam laikui palieka darbą.

Profesionalūs ausų kištukai: sprendimas nuo klausos pažeidimų

Profesinės sveikatos ir saugos įstatyme nustatyta, kad kai triukšmo lygis viršija 87 dB, darbdavys privalo imtis priemonių jam sumažinti. Pavyzdžiui, statybose ir pramonėje tai galima padaryti investuojant į tylesnes mašinas. Arba leidžiant darbuotojams kiekvieną kartą triukšmingoje patalpoje praleisti ne daugiau kaip kelias valandas, kad ausys
tarp jų pailsėti.

Užkirskite kelią klausos pažeidimams

Be to, svarbu tinkamai informuoti apie per didelio triukšmo keliamą pavojų ir naudoti profesionalius ausų kištukus. Jei triukšmo lygis vis dėlto viršija 80 dB, galima išvengti klausos pažeidimų dėvint otoplastikus.

Otoplastika - tai profesionalus ausų kištukas, kurį mes "Audinc" pritaikome individualiai. Taip užtikrinamas tobulas ausies kanalo prigludimas. Be to, ausų kištukai filtruoja tik kenksmingą triukšmą. Pokalbiai vis tiek gali vykti ir aplinkos triukšmas gali būti girdimas. Dėl to jie idealiai tinka profesionaliam naudojimui.

"Audinc" profesionalių ausų kištukų privalumai

"Audinc" turi aiškią misiją. Norime visus išmokyti, kaip saugiai elgtis su garsiais garsais. Profesionalių ausų kištukų dėvėjimas darbo metu yra svarbi to dalis. Kol klausos pakenkimai yra tarp trijų pagrindinių profesinių ligų, mūsų laukia dar daug darbo. Be kita ko, rengdami interaktyvius pristatymus apie triukšmą, klausą ir klausos apsaugą, tikimės, kad sukursime reikiamą sąmoningumą ir paramą.

Mes ateiname kartu

Darbdaviams taip pat suteikiame galimybę lengvai pritaikyti otoplastiką savo darbuotojams. Taip yra todėl, kad mes mielai atvykstame pas juos į vietą.

Tą patį darome ir švietimo, klausos tyrimų, patikrų ir priežiūros srityje. Galima atlikti net triukšmo matavimus darbo vietoje, kad tiksliai nustatytume, nuo kokio lygio triukšmo turėtų apsaugoti darbiniai ausų kištukai.

Taip galėsite būti tikri, kad jūsų darbuotojai gaus reikiamą klausos apsaugą.

Įsigykite profesionalius ausų kištukus
Audinc

Klausos pažeidimai daro didelę įtaką jūsų darbuotojų darbui ir gyvenimui. Apsaugokite jų klausą
Todėl naudojame "Audinc" pagal užsakymą pagamintą uoslę, kurią atvykstame išmatuoti ir pateikiame
užtikrinti, kad laikytumėtės sveikatos ir saugos teisės aktų.

Ką apie mus sako klientai

Dažniausiai užduodami klausimai apie profesionalius ausų kištukus

Susiję tinklaraščio straipsniai

© Autorinės teisės Audinc 2024
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę