100% custom made Service & kwaliteit 100% Comfort
100 % pagal užsakymą
Paslaugos ir kokybė
100 % patogumas

Festivalio ausų kištukai

Individualiai pritaikytas ir su jūsų pasirinktu filtru

Festivalio ausų kištukai

Individualiai pritaikytas ir su jūsų pasirinktu filtru

Festivalio ausų kištukai

Mažiausiai 2 metų garantija

100 % komforto garantija

Greitas pristatymo laikas

Jokių paslėptų išlaidų

Geriausi festivalio ausų kištukai - iš "Audinc

01
Pagal užsakymą pagaminti ausų kištukai
02
Specialus pasirinktas triukšmo filtras.
03
Patogus mėgavimasis festivaliu ar koncertu
01
Pagal užsakymą pagaminti ausų kištukai
02
Specialus pasirinktas triukšmo filtras.
03
Patogus mėgavimasis festivaliu ar koncertu

Festivalio ausų kištukai

Ieškote geriausių ausų kištukų festivaliui? Tuomet atsidūrėte tinkamoje Audinc vietoje. Mūsų festivalių ausų kištukai pagaminti pagal užsakymą ir sukurti taip, kad apsaugotų jūsų klausą ir nepakenktų muzikos malonumui.

Garsus triukšmas festivalyje nėra naudingas jūsų klausai. Kad išvengtumėte žalos, svarbu dėvėti festivalio ausų kištukus. Festivalio ausų kištukai - tai specialios klausos apsaugos priemonės, kurios apsaugo jus nuo žalingo triukšmo lygio. Juose yra filtrų, kurie slopina decibelus, nedarydami įtakos muzikos kokybei.

Todėl galite saugiai mėgautis gyva muzika ir kalbėtis su draugais, nerizikuodami pažeisti klausos. Rasite ir pagal užsakymą pagamintų festivalio ausų kištukų, ir universalių variantų.

Individualiai pritaikyti festivalio ausų kištukai

Norėdami patirti geriausią muzikos patirtį, rekomenduojame festivalį pagal užsakymą pagaminti ausų kištukai su muzikos filtru. Šiuos ausų kištukus gaminame specialiai jums ir užtikriname, kad koncertų, festivalių ir vakarėlių metu galėsite jais mėgautis maksimaliai, nepakenkdami savo klausai.

Pagal individualų užsakymą pagaminti ausų kištukai puikiai priglunda prie ausies, todėl ne tik gerai priglunda, bet ir blokuoja kenksmingus garsus. Specialūs filtrai užtikrina "plokščią slopinimą", t. y. mažai muzikos iškraipymų arba jų visai nėra. Tai reiškia, kad visada saugiai klausysitės mėgstamų melodijų.

Unikalus filtras

Mūsų festivalių ausinės turi geriausius filtrus su "plokščiu slopinimu", o tai reiškia, kad muzika yra mažai iškraipoma arba visai neiškraipoma. Jūsų ausys apsaugotos nuo kenksmingų decibelų, tačiau ne suvokimo sąskaita. Trumpai tariant: mėgaukitės festivaliu patogiai, bet saugiai!

Kodėl ausų kištukai yra svarbūs festivaliuose?

Per ilgai klausydamiesi stipraus triukšmo, kenkiate savo klausai. Dėl decibelų pažeidžiamos ausų blakstienėlės, todėl po festivalio galite jausti girgždesį ar skambėjimą. Nors šis girgždesys paprastai praeina, pakartotinis garsus muzikos klausymasis ilgainiui gali sukelti nuolatinį klausos pažeidimą.

Festivaliuose muzika dažnai skamba gana garsiai ir jau po kelių minučių gali pakenkti jūsų klausai. Todėl festivalyje labai svarbu apsaugoti ausis ausų kamštukais. Jie sušvelnina garsą neiškraipydami muzikos. Todėl galite saugiai mėgautis savo mėgstamomis grupėmis ir atlikėjais.

Ausų kištukų koncertas

Svarbiausia, žinoma, kad galėtumėte mėgautis muzika ir ausų kištukai jos neiškraipytų. Naudodami specialius koncertų ir festivalių ausų kištukus garantuojame muzikos kokybę.

Dėl ausų kištukuose esančių specialių filtrų garsas slopinamas neprarandant garso kokybės. Idealiai tinka mėgautis mėgstama muzika. Todėl mūsų ausų kištukai puikiai tinka koncertuose.

Daugiau patarimų festivalių sezonui

Svarbiausias patarimas, kaip apsaugoti klausą festivalių metu, yra festivalio ausų kištukai. Be to, įsitikinkite, kad nestovite per arti garsiakalbių ir reguliariai darykite pertraukėles ramiose vietose, kad pailsėtų ausys.

Yra patogių programėlių, padedančių nustatyti triukšmo lygį. Sužinokite, kuriose vietose yra didžiausias decibelų lygis, ir apribokite ten praleidžiamą laiką. Daugelis žmonių mano, kad jie neturi klausos apsauga reikia, jei jie festivalyje lankosi tik kelis kartus per metus. Tačiau taip nėra. Stipraus triukšmo poveikis visada kelia nuolatinės žalos riziką. Todėl visada dėvėkite tinkamus festivalio ausų kištukus, kad apsaugotumėte savo klausą.

Ką apie mus sako klientai

Ką apie mus sako klientai

Geriausi festivalio ausų kištukai - iš "Audinc

Susiję tinklaraščio straipsniai

© Autorinės teisės Audinc 2024
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę