100% custom made Service & kwaliteit 100% Comfort
100 % pagal užsakymą
Paslaugos ir kokybė
100 % patogumas

Kodėl muzika klubuose skamba taip garsiai

Daugiau informacijos apie
individualiai pritaikyta klausos apsauga

Jei reguliariai lankotės festivalyje ar klube, neabejotinai tai pastebėjote: didelis muzikos garsas. Galbūt jums tai iš tikrųjų patinka: žemų dažnių vibracijos, bet tuo pat metu didelis triukšmas trukdo gerai susikalbėti. Jau nekalbant apie tai, ką garsūs ritmai daro jūsų klausai! Todėl gali kilti klausimas, kodėl daugelyje pasilinksminimo vietų muzika skamba taip garsiai. Mes tai išsiaiškinome už jus.

Optimali patirtis

Pagrindinė priežastis, dėl kurios klubuose ir festivaliuose yra daug klausytojų, yra patirtis. Palyginkite tai su filmu, kuriame vyksta įspūdinga veiksmo scena. Tokia scena būtų daug mažiau paveiki, jei sprogimai, riksmai ir šūviai skambėtų tyliau.

Pajuskite fizinį poveikį

Didelio garsumo muzika ne tik skamba ausyse, bet kartais priverčia virpėti visą kūną. Ar per koncertą ar klubo vakarą jaučiate bosus savo kūne? Štai tokia didelio garsumo galia! Daugeliui lankytojų svarbu ne tik girdėti, bet ir jausti. Padidinus garsą, muzika tampa daugiau nei tik garso patyrimu. Tai kažkas, ką jaučiate - nuo kojų pirštų iki viršugalvio.

Išgirsti visą garso spektrą

Jei muzikos garsas per švelnus, galite negirdėti kai kurių muzikos dalių. Tai ypač būdinga žemoms natoms, pavyzdžiui, bosinės gitaros ar būgnų. Kad užtikrintumėte, jog tinkamai girdite visus muzikos aspektus, pramogų vietose dažnai padidinamas garsas.

Nutildytas aplinkos triukšmas

Vakarėliai, apie kuriuos kalbame, dažnai vyksta patalpose, kuriose pilna žmonių ir aplinkos triukšmo. Įjungdami muziką organizatoriai užtikrina, kad muzika būtų pagrindinis garsas patalpoje. Taip pašalinamas dėmesį blaškantis minios šurmulys ir kokteilių plaktuvų džeržgesys.

Apsisaugokite nuo klausos pažeidimų

Dabar suprantate, kodėl muzika festivaliuose ir klubuose skamba taip garsiai. Ar tai reiškia, kad po festivalio savaitgalio visi turėtume susirgti spengimu ausyse? Nemanome, kad tai gera mintis.

Laimei, muzika nebūtinai turi būti pavojingai garsi, kad darytų poveikį. "Audinc" rekomenduoja dėvėti specialiai muzikos renginiams skirtus ausų kištukus. Šie ausų kištukai sumažina garsą ausyse, nepakenkdami muzikos kokybei.

Taigi apsaugokite klausą neprarasdami patirties ir investuokite į gerus specialiai muzikai skirtus ausų kištukus, kad pasiektumėte sveiką pusiausvyrą tarp malonumo ir prevencijos. Galiausiai pasirinkite patys.

Turite klausimų?

Esame čia dėl jūsų
ŽR. SUSIJUSIUS PRANEŠIMUS

Hiperakuziazmas: priežastys, simptomai ir ausų kamštelių vaidmuo gydant

Hiperakuzijos pavadinimas skamba šiek tiek paslaptingai, tačiau, deja, tai yra daugelio žmonių realybė. [...]
Skaityti daugiau >

Kodėl muzika klubuose skamba taip garsiai

Jei reguliariai lankotės festivalyje ar klube, neabejotinai pastebėjote: didelis [...]
Skaityti daugiau >
"Dry Ears" ausų kištukai plaukti 2

Sausos ausys - muzika banglenčių sporto ar plaukimo metu

"Audinc" turi naują produktą "Sausos ausys". Su juo galima naudoti sausas ausis [...]
Skaityti daugiau >
© Autorinės teisės Audinc 2024
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę