100% custom made Service & kwaliteit 100% Comfort
100 % pagal užsakymą
Paslaugos ir kokybė
100 % patogumas

Pagal užsakymą pagaminti ausų kištukai (Otoplastics)

 • Puikiai pritaikytas, garantuotai tinkantis
  patogus.
 • Gerai įvertin ta "Google" apžvalga

Mažiausiai 2 metų garantija

100 % komforto garantija

Greitas pristatymo laikas

Jokių paslėptų išlaidų

Raskite ausų kištukus (otoplastiką)
Reikia patarimo? Mūsų ekspertai mielai padės: 085-0600012
Filtruoti pagal:

Tipas

Paraiška

Damping

Medžiaga

Kaina

Pagal užsakymą pagaminti ausų kištukai

 

Pagal užsakymą pagaminti ausų kištukai, taip pat žinomas kaip otoplastika yra specialiai sukurtos taip, kad puikiai priglustų prie ausų. Jos užtikrina neprilygstamą komfortą ir optimalų triukšmo slopinimą, nes yra tiksliai pritaikytos prie jūsų ausies kanalo formos.

Nesvarbu, ar ieškote ramybės miegant, festivalio ausų kištukai arba plaukimo ausų kištukai visada yra pagal užsakymą pagamintų ausų kamštelių, kurie padeda išspręsti būtent šią problemą. "Audinc" turime idealų sprendimą kiekvienai situacijai, todėl visada turėsite geriausią pagal užsakymą pagamintą klausos apsaugą.

Individualizuota klausos apsauga

Prieš pradėdami gaminti pagal užsakymą pagamintus ausų kištukus, pirmiausia turite žinoti, kokių ausų kištukų jums reikia. Ar ieškote ausų kištukų, kad visada ramiai miegotumėte? Tuomet jums reikia mūsų Custom SleepzZ reikia. Pasirinkite namų ruošos darbus. Individualus hobis, o plaukimui yra Sausos ausys. Kai sužinosime, kam naudosite pagal užsakymą pagamintus ausų kištukus, žinosime, kokio filtro reikia.

Susitikimo dėl montavimo paskyrimas

Tiesiog užsiregistruokite dėl susitikimo vienoje iš mūsų atstovybių.

Kas yra otoplastika?

Otoplastiniai ausų kištukai yra pagal užsakymą pagaminti ausų kištukai. Taigi, kai jums pritaikomi otoplastiniai ausų kištukai, jūs gaunate unikalius ausų kištukus, kurie idealiai tinka jūsų ausies kanalui. Be to, kuriant ausų kištukus taip pat atsižvelgiama į jūsų garso situaciją. Otoplastikos dėvėjimas turi keletą privalumų:

 • Pritaikyta jūsų klausai;
 • Geriausia įmanoma klausos apsauga, kuri tarnauja daugelį metų;
 • Visą gyvenimą galiojanti filtro reguliavimo garantija.

"Audinc" specializuojasi otoplastikos srityje. Taigi mes tikrai pritaikysime jūsų ausų kištukus. Dirbame kartu su jumis, kad išsiaiškintume, koks gaminys geriausiai tinka jūsų situacijai. Norėtume pritaikyti jūsų otoplastiką.Otoplastikos montavimas

Pagal užsakymą pagamintas klausos apsaugos priemones galima atpažinti iš to, kad jos puikiai tinka ir yra labai patogios dėvėti. Pagal užsakymą pagamintų ausų kištukų gaminimo procesas prasideda nuo otoplastika montavimas. Pirmiausia trumpai apžiūrime ausis. Pirmiausia patikriname, ar nereikia išvalyti ausų pas šeimos gydytoją. Jei ne, iš karto paimame ausies kanalo atspaudą. Tai būtina, kad ausų kištukai tiksliai priglustų.

Prieš imdami atspaudą, į ausies kanalą įdėsime vatos gumulėlį. Tai apsaugo ausies būgnelį. Tada į ausies kanalą įšvirkščiame silikono pastos. Tai gali skambėti skausmingai, tačiau tikrai taip nėra.

Silikoninį ausų atspaudą siunčiame į mūsų laboratoriją. Ten atliekame galutinius koregavimus, kad ausų plastika būtų tiksliai tinkamo dydžio. Paprastai tai užtrunka apie dvi savaites. Ar ausų kamštelių reikia anksčiau? Tuomet galimas skubus siuntimas. Tuomet pagal užsakymą pagaminti ausų kištukai bus paruošti per penkias darbo dienas.

Pagal užsakymą pagamintų ausų kištukų privalumai

Pagal užsakymą pagaminti ausų kištukai turi įvairių privalumų, palyginti su standartiniais universaliais ausų kištukais. Pavyzdžiui, jie puikiai priglunda prie ausies, užtikrina maksimalią apsaugą ir tarnauja daugelį metų. Toliau pateikiame svarbiausių privalumų sąrašą:

 • Puikiai tinka: Kadangi ausų kištukus gaminame tiksliai pagal jūsų ausies atspaudą, jie visada patogūs ir išlieka vietoje.
 • Optimalus garso slopinimas: Glaudžiai prigludusios ausinės puikiai slopina triukšmą, o tai ypač svarbu triukšmingoje aplinkoje arba miegant.
 • Tvarumas: Mūsų pagal užsakymą gaminami ausų kištukai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios tarnauja daugelį metų. Taigi tai taip pat patvarus pasirinkimas.
 • Higiena: Pagal užsakymą pagamintus ausų kištukus lengva valyti dėl jų patvarios struktūros. Medžiaga tinkama reguliariai kruopščiai valyti.
 • Įvairios taikymo sritys: Nesvarbu, ar dirbate, ar keliaujate klausos apsauga ar ieškote ko nors, kas būtų tinkama koncertų, plaukimo ar miegojimo metu, visada rasite tinkamą sprendimą.

Priežiūra ir aptarnavimas po įsigijimo

"Audinc" pagal užsakymą pagaminti ausų kištukai nepirkti nė akimirkai. Jie tarnauja metų metus. Todėl visada suteikiame mažiausiai 2 metų garantiją ir 100 % komforto garantiją.

"Audinc" ne tik tiekia aukštos kokybės pagal užsakymą pagamintus ausų kištukus, bet ir siūlo išsamias techninės priežiūros ir aptarnavimo galimybes. Kadangi, kaip ir daugeliui kitų gaminių, pagal užsakymą pagamintiems ausų kištukams kartais reikia priežiūros ir aptarnavimo. Pavyzdžiui, visada kviečiame užsukti pas jus ir ultragarsu išvalyti savo ausų krapštukus, kad jie vėl jaustųsi maloniai ir gaiviai.

Kartais po intensyvaus naudojimo prireikia remonto, pavyzdžiui, ausų kištukų su įmontuotais garsiakalbiais atveju. Tokiais atvejais iš karto nemanykite, kad jums reikia naujų ausų kištukų. Mes mielai atliksime nedidelius pakeitimus ir remontą už jus. Kartais remontui vis dar galioja garantija, o jei ne, visada iš anksto informuosime, kas pigiau: remontas ar naujų pagal užsakymą pagamintų ausų kištukų pirkimas.

Patogumo garantija atlikus tinkamumo testą

Kadangi uoslės plastiką nešiojate dažnai ir kartais ilgai, iš tikrųjų net neturėtumėte jausti, kad ją nešiojate. Štai kodėl siūlome 100 % komforto garantiją.

Žinoma, mes, "Audinc", taip pat turime sprendimą tiems momentams, kai ausų kištukai nebėra 100 % patogūs: tinkamumo testas. Kai tik pastebėsite, kad ausų kištukai nebetinka, atvykite pas mus ir mes jums pritaikysime ausų kištukus.

Arbo

"Audinc" pagal užsakymą gaminamos klausos apsaugos priemonės atitinka visus Profesinės sveikatos ir saugos įstatymo reikalavimus. Jei darbuotojus veikia 80 decibelų ir didesni garsai, darbdavys privalo aprūpinti juos klausos apsaugos priemonėmis.

Jei darbuotojai kasdien patiria 85 decibelų ir didesnį garsą, taip pat privaloma dėvėti klausos apsaugos priemones visą ekspozicijos laiką. Tuomet taip pat turi būti sudarytas veiksmų planas. Nuo 2019 m. balandžio 21 d. šios taisyklės sugriežtintos.

Dabar ausų kamščiai turėtų būti tikrinami tiek pradedant eksploatuoti, tiek kas dvejus metus. Kai neįmanoma patikrinti ausų kamštelių sandarumo, jie turėtų būti keičiami kas 4 metus. Visus "Audinc" ausų kištukus galime patikrinti skaitmeniniu būdu.Dažniausiai užduodami klausimai apie pagal užsakymą pagamintus ausų kištukus

Otoplastika ir pagal užsakymą pagaminti ausų kištukai nėra tas pats. Otoplastikos - tai pagal užsakymą pagaminti ausų kištukai, skirti klausos apsaugai nuo triukšmo, vandens arba klausos aparatams. Jie užtikrina maksimalią apsaugą ir komfortą. Pagal užsakymą pagaminti ausų kištukai yra specialiai sukurti triukšmui slopinti, idealiai tinka triukšmingoje aplinkoje, pavyzdžiui, koncertuose ar statybų aikštelėse. Ir vieni, ir kiti gaminami pagal užsakymą, tačiau skirtingos paskirties.

Norint išsaugoti pagal užsakymą pagamintus ausų kištukus, labai svarbu juos tinkamai prižiūrėti. Visus savo ausų kištukus tiekiame su patogiu dėklu. Visada naudokite šį maišelį, kai neturite ausų kištukų, kad jų neprarastumėte ir jie būtų apsaugoti nuo purvo ir pažeidimų. Jei jums prireiktų papildomų valymo servetėlių, galite jas nemokamai pasiimti iš mūsų.

Pas mus uoslės plastika gali būti atliekama vos nuo 119 eurų. Individualiai pagamintų ausų kamštelių kaina "Audinc" įmonėje priklauso nuo pasirinkto ausų kamštelių tipo ir papildomų pageidavimų ar korekcijų. Mūsų kainos yra skaidrios ir jas lengvai rasite prie skirtingų mūsų asortimento ausų kištukų.

Norėdami įsigyti aukštos kokybės pagal užsakymą pagamintų ausų kištukų, apsilankykite viename iš "Audinc" aptarnavimo punktų. Mūsų padaliniai yra Amsterdame, Apeldorne, Bredoje, Eindhovene, Groningene, Mastrichte, Roterdame, Utrechte ir Cvolėje. Taigi visada rasite netoli jūsų esantį padalinį. Mūsų specialistai pasirūpins, kad ausų kištukai puikiai tiktų ir atitiktų visus jūsų poreikius.

Taip, "Audinc" taip pat siūlo individualiai pritaikytas klausos apsaugos priemones įmonėms. Tai gali būti labai svarbu triukšmingoje aplinkoje, pavyzdžiui, statybose ar pramoninėse darbo vietose.Daugiau informacijos rasite puslapyje apie klausos apsaugądarbe, kur rasite daugiau paaiškinimų.

Pagal užsakymą pagaminti ausų kištukai visada geriau slopina garsą nei universalūs ausų kištukai. Taip yra todėl, kad jie gaminami specialiai pagal jūsų ausies kanalo formą ir neleidžia garsui prasiskverbti pro ausų kištukus. Toks pritaikymas ne tik užtikrina didesnį komfortą, bet ir garantuoja, kad pagal užsakymą pagaminti ausų kištukai daug efektyviau slopina garsą.

Pagal užsakymą pagaminta klausos apsauga tarnauja daugelį metų. "Audinc" savo ausų kamšteliams visada suteikiame ne trumpesnę kaip 2 metų garantiją ir net 100 % komforto garantiją. Tai reiškia, kad galite tikėtis, jog ausų kištukai ilgai bus patogūs ir gerai priglus. Tačiau jūsų ausys per gyvenimą keičiasi. Taigi, jei pastebėsite, kad ausinės nebepatinka, visada galite grįžti pas mus ir atlikti tinkamumo testą bei atlikti galimus pataisymus.

Susisiekite su mumis ir mes mielai padėsime! Susitarkite dėl susitikimo dabar, kad galėtumėme jums pritaikyti pagal užsakymą pagamintus ausų kištukus! Ar pirmiausia norėtumėte gauti daugiau informacijos? Tada susisiekite su mumis. Mūsų komanda pasirengusi padėti jums išsirinkti tobulą klausos apsaugą.
© Autorinės teisės Audinc 2024
0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę