100% custom made Service & kwaliteit 100% Comfort
100 % pagal užsakymą
Paslaugos ir kokybė
100 % patogumas

Specialūs ausų kištukai muzikai

Individualiai pritaikytas ir su jūsų pasirinktu filtru

Specialūs ausų kištukai muzikai

Individualiai pritaikytas ir su jūsų pasirinktu filtru

Specialūs ausų kištukai muzikai

Mažiausiai 2 metų garantija

100 % komforto garantija

Greitas pristatymo laikas

Jokių paslėptų išlaidų

Norite klausytis muzikos be (klausos) problemų? Tuomet rinkitės "Audinc" pagal individualų užsakymą pagamintus muzikinius ausų kištukus!

01
Visiškai sandarus montavimas
02
Vos matomas
03
Ilgas tarnavimo laikas
01
Visiškai sandarus montavimas
02
Vos matomas
03
Ilgas tarnavimo laikas

Ieškote geriausių muzikinių ausų kištukų? Turime pagal užsakymą pagamintų muzikos klausos apsaugos priemonių.

Norite klausytis muzikos be (klausos) problemų?

Tuomet rinkitės "Audinc" pagal užsakymą pagamintus muzikinius ausų kištukus!

 

Geriausia muzikos klausos apsauga

Geriausi filtrai pasižymi "plokščiu slopinimu", o tai reiškia, kad muzika iškraipoma nedaug arba visai neiškraipoma. Jūsų ausys apsaugomos nuo žalingų decibelų, tačiau dėl to nenukenčia suvokimas.

Trumpai tariant: patogiai, bet saugiai išgyvenkite savo aistrą muzikai! Taip pat turime geriausius ausų kištukus koncertui!

 

Mėgaukitės muzika su pagal užsakymą pagamintais ausų kištukais

Esate muzikos mylėtojas ar muzikantas, todėl jus nuolat galima sutikti koncerte, festivalyje, kavinėje ar klube. Ten, žinoma, norite kuo geriau mėgautis garsu. Be to, būtų malonu, jei galėtumėte tiesiog kalbėtis su žmonėmis, o ne grįžti namo su erzinančiu pypsėjimu ausyse.

Tačiau daugumos standartinių muzikos ausinių garsas yra nerealus ir nuobodus. Be to, jas nepatogu nešioti. Tai nėra pasirinkimas. Todėl rinkitės "Audinc" ausines, specialiai sukurtas geriausiai muzikos patirčiai užtikrinti.

 

Individualiai pritaikyti muzikiniai ausų kištukai

Yra daug skirtingų pagal užsakymą pagamintų muzikinių ausinių tipų. Visos jos pasižymi specifinėmis savybėmis. Svarbiausia pasirinkti tokius muzikinius ausų kištukus, kurie gerai atitiktų jūsų situaciją ir klausą. Tačiau esmė ta, kad šie muzikiniai ausų kištukai niekada visiškai neapsaugo ir tikrai ne ilgą laiką. Jei einate į koncertą, kuriame muzika trunka kelias valandas ir taip pat yra pernelyg garsi, universalūs ausų kištukai netinka. Todėl visada ir tikrai, kai abejojate, rinkitės pagal užsakymą pagamintus muzikinius ausų kištukus.

Naudodami "Audinc" pagal užsakymą pagamintus muzikinius ausų kištukus garantuojame geriausią įmanomą klausos apsaugą. Mūsų specialūs filtrai ir pritaikymo būdai mus lenkia prieš konkurentus.

 

Individualūs muzikiniai ausų kištukai ir universalūs ausų kištukai

Ieškant klausos apsaugos muzikos, nuo universalių ausų kištukų pereinama prie pagal užsakymą pagamintų ausų kištukų ir atvirkščiai. Universalūs ausų kištukai dažnai pasirenkami kaip pagal užsakymą pagamintų muzikinių ausų kištukų kaina.

Tačiau apskaičiavome, kad universalūs ausų kištukai nėra pigesni už pagal užsakymą pagamintus muzikinius ausų kištukus ilgesnį laiką.

Be to, universalūs ausų kištukai ne visiškai apsaugo ausis, nes niekada neapsaugo taip gerai, kaip pagal užsakymą pagaminti muzikiniai ausų kištukai. Todėl visada rekomenduojame kreiptis į specialistus, kai kalbama apie jūsų klausą.

 

 

Klausos apsaugos muzika

Kartą pažeista klausa niekada nebeatsistatys. Todėl svarbu galvoti apie savo klausą ir iš pradžių į ją investuoti daugiau nei į universalius ausų kištukus. "Audinc" siūlome geriausią individualizuotų muzikinių ausų kištukų kainą visoje šalyje. Tai galime padaryti, nes naudojame naujausias technologijas. Audinc vos už 119 eurų galite turėti pagal užsakymą pagamintus ausų kištukus, kurie užtikrina visapusišką apsaugą ir tarnaus daugelį metų.

Net jei dirbate svetingumo industrijoje, esate didžėjus ar technikas, galite naudoti mūsų ausų apsaugos muziką. Mūsų ausų apsaugų muzika pagaminta iš minkštos silikono medžiagos arba kietos akrilo medžiagos. Padengus specialia danga, ši medžiaga nealergizuoja ir ją lengva išlaikyti švarią. Be to, medžiaga yra labai tvirta, todėl ausų kištukai muzikai tinka kasdieniam, ilgalaikiam naudojimui.

Pagal užsakymą pritaikytus muzikinius ausų kištukus pritaiko vienas iš mūsų specialistų. Tai užtikrina optimalų dėvėjimo komfortą.

Ką apie mus sako klientai

Ką apie mus sako klientai

Dažniausiai užduodami klausimai apie Specialios muzikinės ausinės jums

Susiję tinklaraščio straipsniai

© Autorinės teisės Audinc 2024
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę