100% custom made Service & kwaliteit 100% Comfort
100 % pagal užsakymą
Paslaugos ir kokybė
100 % patogumas

Klausos apsauga su "Bluetooth

Trys skirtingi "Bluetooth" sprendimai

Klausos apsauga su "Bluetooth

Trys skirtingi "Bluetooth" sprendimai

Klausos apsauga su "Bluetooth

Mažiausiai 2 metų garantija

100 % komforto garantija

Greitas pristatymo laikas

Jokių paslėptų išlaidų

"Audinc" uoslės plastika su "Bluetooth

01
Muzikos klausymasis su pagal užsakymą pagamintais ausų kištukais
02
Klausos apsauga ir "Bluetooth" viename
03
Taip pat su įmontuotu mikrofonu
01
Muzikos klausymasis su pagal užsakymą pagamintais ausų kištukais
02
Klausos apsauga ir "Bluetooth" viename
03
Taip pat su įmontuotu mikrofonu

Klausos apsauga su "Bluetooth

Ieškote aukštos kokybės klausos apsaugos su "Bluetooth"? Tuomet patekote į tinkamą vietą. Klausos apsauga su "Bluetooth" sujungia klausos apsaugą su galimybe bendrauti ir klausytis muzikos belaidžiu ryšiu.

Šis pagal užsakymą pagaminti ausų kištukai, dar vadinamose otoplastikomis, yra įdiegta "Bluetooth" technologija. Tai leidžia lengvai prisijungti prie mobiliojo telefono, planšetinio kompiuterio ar kitų prietaisų. Nesvarbu, ar dirbate triukšmingoje aplinkoje, ar esate kelyje, ar tiesiog norite mėgautis mėgstama muzika nesumažindami saugumo, "Audinc" "Bluetooth" klausos apsaugos priemonės yra idealus sprendimas!

Trys "Audinc" "Bluetooth" sprendimai

"Audinc" siūlo tris "Bluetooth" klausos apsaugos sprendimus, kurie apsaugo jūsų ausis ir kartu leidžia bendrauti bei pramogauti:

  • Pasirinktinis garso įrašas SleepzzZ
  • "Bluetooth" ausys
  • "Bluetooth" variklio ausys

Pasirinktinis garso įrašas SleepzzZ

"Custom Audio SleepzzZ" yra pritaikyti miego ausų kištukai su "Bluetooth" ryšiu, todėl galite klausytis muzikos ir užmigti neišimdami ausinių. Šios ausinės pagamintos iš minkšto silikono, kuris patogiai priglunda prie ausų, neišsikiša ir blokuoja triukšmą. Tai užtikrina gerą miegą klausantis mėgstamų melodijų.

"Bluetooth" ausys

"Bluetooth" ausys panašios į "Custom Audio SleepzzZ", tačiau turi mikrofoną skambučiams atlikti. Šios ausinės idealiai tinka žmonėms, kurie nori skambinti laisvų rankų įranga keliaudami ar dirbdami, tačiau nenusileidžia garso kokybei ar patogumui.

"Bluetooth" variklio ausys

"Bluetooth" variklio ausinės skirtos naudoti važiuojant motociklu arba dalyvaujant eisme. Jose įmontuotas mikrofonas, "Bluetooth" ryšys ir vėjo slopintuvas, sumažinantis kelio ar vėjo keliamą triukšmą. Šis motociklų ausų kištukai užtikrinti saugų ir malonų važiavimą, išlaikant ryšį su aplinka ir ryšio prietaisais.

"Bluetooth" klausos apsauga

"Bluetooth" klausos apsauga yra naujoviškas būdas apsaugoti klausą nuo žalingo garso lygio ir tuo pat metu palaikyti ryšį su įrenginiais.

Didesnis nei 80 decibelų triukšmas gali rimtai pakenkti klausai. Dirbant didelio triukšmo aplinkoje, reikia klausos apsauga todėl būtina. Tačiau reguliari apsauga turi tam tikrų apribojimų. Tokioje situacijoje pagal užsakymą pagaminta klausos apsauga su "Bluetooth" technologija yra puikus sprendimas.

Net jei norite tiesiog mėgautis muzika ar garso knyga triukšmingoje aplinkoje, "Bluetooth" klausos apsauga yra tai, ko ieškote. Mūsų asortimente rasite keletą variantų, todėl galėsite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį modelį.

Bendravimas belaidžiu ryšiu su "Bluetooth" klausos apsauga

Dar vienas didelis "Bluetooth" klausos apsaugos privalumas yra tas, kad ji leidžia belaidžiu ryšiu bendrauti triukšmingoje aplinkoje. Taigi "Bluetooth" klausos apsauga padeda užtikrinti saugią darbo aplinką ir tuo pat metu yra prieinama.

Sujungę belaides ausines su mobiliuoju telefonu arba radijo ryšiu, galite skambinti laisvų rankų įranga. Taip galite atsiliepti į skambučius neišeidami iš darbo vietos ir nenusiimdami klausos apsaugos priemonių. O jei darbo metu iškiltų problema, galite nedelsdami susisiekti su kolegomis ar kitais susijusiais asmenimis.

"Bluetooth" klausos apsaugos priemonės

Yra keletas "Bluetooth" klausos apsaugos priemonių. Pagalvokite apie naudojimą darbe, kad apsaugotumėte ausis nuo triukšmingų mašinų, arba bėgdami ar važiuodami dviračiu, kad apsisaugotumėte nuo eismo triukšmo.

Jie taip pat gali būti naudingi, jei esate aplinkoje, kurioje yra daug foninio triukšmo, pavyzdžiui, bare ar klube. Taip galėsite girdėti su jumis kalbančius žmones, tačiau jūsų ausis pasieks mažesnis triukšmo lygis. Tai reiškia, kad galite išlikti saugūs ir palaikyti ryšį mėgaudamiesi mėgstamomis vietomis.

O kaip dėl namų ruošos darbų? Pjaunant medieną ar gręžiant skyles gali būti gana triukšmingas darbas. Naudodami klausos apsaugą su "Bluetooth" galite apsaugoti klausą nuo kenksmingo triukšmo atlikdami šiuos darbus ir tuo pat metu belaidžiu ryšiu priimti skambučius arba klausytis mėgstamos muzikos ar podkastų.

Ką apie mus sako klientai

Ką apie mus sako klientai

Dažniausiai užduodami klausimai apie klausos apsaugą su "Bluetooth

Susiję tinklaraščio straipsniai

Lėktuvas, sukeliantis paukščių klausos pažeidimus

Lėktuvai kenkia paukščių klausai?

Paukščių klausos pažeidimai. Tai ne pokštas. Neseniai pasirodžiusiame naujienų pranešime atskleista, kad ir paukščiai gali patirti klausos sutrikimų. Taip yra dėl orlaivių keliamo triukšmo. Kaip teigia šios srities ekspertai, [...]
Skaityti daugiau >
© Autorinės teisės Audinc 2024
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę